Rangi

Go down

Rangi

Pisanie by Azumaya on Nie Paź 08, 2017 1:10 pm

Mieszkańcy

Każdy człowiek ma taką rangę jak chce. Może to być związane z jego pracą, bądź hobby.

Kapłani*

1. Najwyższy*
Zarządza całą świątynią. Dba o wszystkie ceremonie oraz ogólny wystrój świątyni, pilnuje innych kapłanów, ingeruje w sprawy związane z wydarzeniami w miasteczku, poucza wrogo nastawionych ludzi do istot i nie tylko ich, udziela małżeństw... Pewnie jeszcze coś się znajdzie, ale to jego pierwszorzędne obowiązki.
2. Opiekun
Jak sama nazwa wskazuje, bierze pod swoje skrzydła dopiero co przybyłe istoty. Pomaga im zrozumieć co się stało, a ponadto szuka potencjalnego domu. W pierwszych dniach, to on jest dla nich najważniejszy. Dzięki niemu powoli oswajają się z tym wszystkim. Po prostu, przygotowuje ich do życia w miasteczku. Krok po kroku.
3. Strażnik
Jest już pełnoprawnym kapłanem. Udziela się tam gdzie trzeba, nie wtrąca się i dba o dobre samopoczucie innych. Pomaga tym z wyższą rangą i tym z niższą. Prowadzi zajęcia dla nowicjuszy i rekrutów. Ponadto, pilnuje świątyni oraz otoczenia wokół niej.
4. Rekrut
Bardziej wtajemniczony osobnik, który już powoli odstawia sprzątanie na drugi bok i mocniej przykłada się do nauki. Czasem zostaje przydzielony do któregoś członka z wyższym statusem, aby pobierać lekcje praktyczne.
5. Nowicjusz
Osoba ta dopiero co dołączyła do tej wspólnoty. Przydzielane są jej zazwyczaj zadania odnośnie sprzątania i ogólnego utrzymania porządku w świątyni. Uczęszcza też na zajęcia, gdzie dowiaduje się jak odbywają się przeróżne święta w owym budynku i ma wstęp do nauki o istotach.

Istoty

Z nimi jest dokładnie tak, jak z mieszkańcami.


* Każdy z kapłanów zna zaklęcia obronne, a także trochę tych atakujących. Jednakże, używanie ich jest dozwolone tylko podczas wielkiego zagrożenia.
* Jeśli ktoś chce startować na tę rangę, to historia w KP jest wymagana. Poza tym, karta postaci musi być niesamowicie dobrze napisana.

Azumaya
Admin

Liczba postów : 12
Join date : 01/10/2017

Zobacz profil autora http://azumaya.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach